posadzki maszynowe staszów,zagnańsk, chęciny, daleszyce

Tynki

TYNKI MASZYNOWE KIELCE, OPATÓW, STARACHOWICE

KOMPLEKSOWE WYKOŃCZENIE WNĘTRZ BUSKO, PINCZÓW

 

Oferujemy usługi kompleksowych remontów pomieszczeń i adaptacji poddaszy zarówno w klasycznej jak i nowoczesnej stylistyce w zakresie:

- szpachlowania gładzią, tynki ozdobne

- metoda gips-karton,

- konstukcje działowe, zabudowy

- sufit podwieszany (klasyczny oraz kasetonowy)

- płyta OSB

- docieplenia poddaszy

- układanie paneli ściennych i podłogowych

- malowanie klasyczne oraz artystyczne

- osadzanie parapetów

Nasza fachowa kadra pomoże ci zaprojektować i fachowo doradzić w zakresie aranżacji i wyboru odpowiednich materiałów i technik przy remoncie i zagospodarowaniu Twojego domu tak, aby z efektu końcowego można się cieszyć przez długie lata.

 

ZADZWOŃ : 609 216 510

 

Oferujemy wykonanie tynków maszynowych wapienno cementowych (tzw tradycyjnych) lub gipsowych

 

Przed rozpoczęciem pracy

- staranie zabezpieczamy okna drzwi, ewentualnie  podłoże( gdy jest zrobione na  gotowo wylewka,płytki)

- osadzenie narożników na kantach oknach, oraz założenie zbrojenia z siatki w miejscach narażonych na  pęknięcia

- za pomoca maszyny w przypadku tynków wapinno cementowych (rzucanie zaprawy na sciane za pomoca końcówki) nakładanie zaprawy na sciane odbywa się w dwóch bądź trzech etapach w zależności od równości sciany pierwsza warsta tzw „szpryc” druga warstwa oraz trzecia a  niekiedy czwarta w szczególnych wypadkach,

-sciaganie zaprawy łatami

-zacieranie ,gąbkowanie do uzyskania idealnej powierzchni

 

Tynki maszynowe cementowo-wapienne

Grubość naniesionego tynku wynosi 2-3cm. Gruby, a więc i ciężki tynk dobrze akumuluje ciepło i zwiększa komfort akustyczny domu. Tynki maszynowe cementowo-wapienne można układać w trzech warstwach (obrzutka, narzut i gładź)lub w dwóch (obrzutka i narzut). Trójwarstwowe tynki są niezastąpione wówczas, gdy mamy do czynienia z nierównymi ścianami. Dzięki nim można wyrównać ich krzywizny, pod warunkiem że nie przekraczają one 1,5-2cm. Tynki dwuwarstwowe polecane są do wykończenia ścian równo wymurowanych.

 

Tynki gipsowe

Zaleta tynków gipsowych jest idealna powierzchnia oraz krótki czas realizacji. Są one przyjemne w dotyku, a pomieszczenia ciepłe i przytulne. Materiał ten reguluje również wilgotność, wchłaniając lub oddając jej nadmiar. W przypadku działania wysokiej temperatury - naturalne właściwości tynku gipsowego powodują uwalnianie się pary wodnej, która tworzy osłonę przeciwogniową. Nie bez znaczenia jest też fakt, że tynki gipsowe i skóra człowieka mają zgodne PH co sprawia, że powierzchnie te są przyjazne dla ludzi. Ściany pokryte tynkiem gipsowym mają mały współczynnik przenikania ciepła, co z kolei wiąże się z oszczędnością ogrzewania. Tynki gipsowe znajdują szerokie zastosowanie w nowych, a także remontowanych obiektach, w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, stanowiąc idealne podłoże do malowania, tapetowania bądź układania glazury. Ich ogromnym walorem jest możliwość zastosowania do każdego podłoża, nakładanie jednej warstwy, ręcznie lub maszynowo. Czas wysychania wynosi, w zależności od panujących warunków, od 10 do 14 dni. Nowoczesne technologie maszynowe i logistyka pozwalają ponadto uzyskać szybki rytm pracy na budowie.

 

tynki maszynowe kielce, tynki maszynowe pinczów, tynki maszynowe opatów, tynki maszynowe busko, tynki maszynowe starachowice, kompleksowe wykończenia wnętrz kielce, kompleksowe wykończenia wnętrz opatów, kompleksowe wykończenia wnętrz busko, kompleksowe wykończenia wnętrz końskie, kompleksowe wykończenia wnętrz jędrzejów, tynki maszynowe jędrzejów

 

projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl